14.10. new   A tady se můžete mrknout na fotky.

14.10. new   Děkujeme všem závodníkům za účast na našem krajáku a tady jsou celkové výsledky a výsledky s mezčasy. Děkujeme všem, kteří se podíleli na pořádání závodů a také našim sponzorům. A tady ještě protokol ze závodů.

11.10. new   Zveřejněny jsou startovní listiny oddílové a po kategoriích.

11.10. new   Mrkněte se na plánek příjezdu k parkovišti v areálu firmy LORETA a kotelny ZPA.
Jelikož se nám sešlo spousta cen, tak budeme vyhlašovat tři nejlepší v žákovských kategorií a v kategoriích D21C, H21A, H21C. U ostatních kategorií vyhlásíme jen vítěze, takže si nějakou pěknou cenu z Paky odvezou i jinak opomíjení veteráni.

10.10. new   Tak a máme tu parametry tratí. Protože už je podzim a sezóna nám pomalu končí, a taky protože určitě budete po sobotním náchodském krajáku unaveni, tak jsou tratě o něco kratší, ale zato s hodně kontrolami.

8.10. new   V pokynech došlo ke změnám. Hlavním rozhodčím je Jiří Novák, po cestě na start bude nouzové WC a kategorie D21A byla pro malý zájem sloučena s kategorií D21C.

5.10. new   ...a přidáváme ještě plánek shromaždiště.

4.10. new   Na světě jsou pokyny - html, doc a pdf...

2.10. new   Firma Kazboš oznamuje, že na našem krajáku končí svoji prodejní sezónu, a tak se bude opět po vyhlášení vítězů losovat bohatá tombola, takže komu dochází toaleťák nebo Craftová propiska, může se těšit :)

1.10. new   Ceny pro vítěze věnuje firma Kazboš a Sony BMG. Od Sony BMG se můžete těšit na nejnovejší CD tituly a od Kazboše na pěkné O-ceny. Mimo to odměníme také tři závodníky s nejrychlejším mezičasem na "tajném" úseku v kategorii D21C, H21C a H21A.

20.9. new   Stavitelem tratí je tentokrát Karel Novák.

3.9. new   Zatím jsou tu jen základní informace viz. rozpis. Na stránkách se v současné době intenzivně pracuje :)

1.9. new   Založeny stránky závodu 13. kola Východočeského poháru v orientačním běhu.

Partneři SK LOB NPA
Město Nová Paka

webmaster    © SK LOB Nová Paka, 2007